Skysti tapetai

Skysti tapetai - sparčiai populiarėjanti sienų puošmena. Jie puikiai tiks kas ieško įvairovės , nekenksmingų medžiagų savo namams biurui ar kitoms patalpoms.

 

Skystais tapetais galima dekoruoti sienas įvairiais raštais, dengti vientisa spalva.

 

Ši sienų danga turi daug privalumų:

 • Tai ekologiškai švari ir saugi vidaus apdailos medžiaga gyvenamosioms ir verslo patalpoms
 • Tai statybinė medžiaga neturinti kvapo ir dulkių.
 • Tai medžiaga kurią gali užnešti kiekvienas pats.
 • Parduodama jau paruošta medžiaga.
 • Paviršius gaunasi tolygus, be siūlių.
 • Paslepia paviršių nelygumus, trūkius.
 • Skirtingai nei įprasti tapetai, neatšoka.
 • Galimas dalinis taisymas, be pastebimų vietų , koregavimas, skirtingai nei dažytų ar tapetuotų paviršių.
 • Puikiai tinka naujos statybos pastatams, kadangi netrūkinėja esant namo sėdimui, judėjimui, nes tai elastinga medžiaga.
 • Produktą lengva užnešti ant bet kokios formos ir paviršiaus: arkų, kolonų, tinko, mūro, medžio, metalo.
 • Tai ilgaamžis ir patikimas produktas Paprasta atlikti remontą, nedengiant ir neišnešant baldų.
 • Nes dirbant su šia medžiaga nelieka nešvarumų ar dulkių.
 • Tai papildoma garso ir šilumos izoliacija leidžianti sienoms kvėpuoti, todėl neleidžia atsirasti pelėsiui, bakterijoms.
 • Tai antistatinė medžiaga, kuri nepritraukia dulkių.
 • Medžiaga reguliuoja kambario drėgnumą, esant per dideliam drėgnumui, sugeria drėgmę, per mažam išskiria.
 • Puiki danga vaikams, alergiškiems žmonėms.
 • Nereikia gausybės įrankių šiems darbams, tereikia plastikinės glaistyklės.

 

INSTRUKCIJOS DENGIANT SKYSTUS TAPETUS:

 

Skystų tapetų užnešimas ant sienos paprastas. Su šiuo darbu lengvai susitvarkys bet kuris žmogus neturintis jokios patirties remonto darbuose. Laikantis nurodytų instrukcijų darbus atliksite lengvai.

 

Kiekviena siena pagal savo sudėtį sudaryta iš skirtingų medžiagų, ant paviršiaus gali būtų senų tapetų likučių, klijų, senų dažų,  ir kitų nepageidaujamų elementų. Kadangi skysti tapetai maišomi su vandeniu, užnešus juos ant sienos, vanduo gali pritraukti sienos paviršiuje esančias nenaudingas medžiagas.

 

Dėl šios priežasties skystus tapetus reikia apsaugoti nuo sienoje esančių priemaišų, ją nugruntuojant specialiais gruntais.

 

Sienos spalva prieš tepant šilkinę dangą turi būti vientisa, kadangi margumas gali matytis per dangą.

 

Plikas betonas, tinkuotos sienos, senos statybos namai.

 

Tokias sienas dažyti reikėtų daug kartų tam kad gauti baltą paviršių. Rekomenduojame tokias plokštumas vieną kartą nuglaistyti baltu glaistu, jis tuo pačiu užpildys esančias poras. Nuglaisčius, šlifuoti nereikia, nebent būtų aštrių atsikišusių glaisto gabalėlių. Juos pašalinkite nušveisdami ar nugramdydami. Tokį glaistą būtina nugruntuoti gruntu prieš dekoratyvinį tinką (Igis.tex). Dažyti reikia ne tik dėl vienodos spalvos, bet ir dėl to kad šilkinė danga yra maišoma su vandeniu, ir ji iš sienos gali traukti visokias mineralines medžiagas. (Jeigu sienas sušlapinus glaistas suminkštėja, keičia spalvą ar tepa rankas, tokius paviršius būtina gruntuoti alkidiniu gruntu Gruntomal / Robitix, į vieną litrą įberkite saują kvarcinio smėlio)

 

Gipso kartono plokštės.

 

Tai itin paplitusi medžiaga šiais laikais. Prieš dedant skystus tapetus paviršius turi būti baltas. Užtepus siūles ir varžtus, plokštumas galite du kartus nugruntuoti gruntu prieš dekoratyvinį tinką IGIS.TEX, kad paviršius įgautų vientisą spalvą. Tokių paviršių glaistyti nereikia.

 

Medis, OSB plokštės

 

Prieš tepant svarbu kad paviršius būtų baltas, ant medinių paviršių glaistyti nepatartina, todėl būtina gruntuoti du kartus alkidiniu gruntu Gruntomal arba Robitix.

 

Jeigu planuojate tepti tamsesnę šilkinę dangą, logiška dažus pigmentuoti panašiu atspalviu, tada jūsų siena įgaus ryškesnį atspalvį.

 

IŠVADOS

 

Gruntuoti reikia visais atvejais prieš dedant skystus tapetus parenkant tinkamą gruntą.

 

1. Jeigu sienos naujai susuktas GK plokštės ar naujai tinkuota arba glaistyta, užtenka gruntuoti du kartus gruntu prieš dekoratyvinį tinką.

 

2. Jeigu paviršius medinis, kalkinis, tepantis rankas, ar nežinote sienos sudėties reikia vieną sluoksnį užgruntuoti alkidiniu gruntu Gruntomas / Robitix, ir vieną sluoksnį gruntu prieš dekoratyvini tinką.

 

3. Jokiu būdu netinka Betokontakto tipo gruntai.

 

GRUNTAS IGIS tex

 

Mūsų parduotuvėse isigysite IGIS tex gruntą , kuris reikalingas paruošiant sienas prieš skystų tapetų užnešimą. Šis gruntas skirtas paviršių gruntavimui prieš tinkavimą akriliniais dekoratyviniais tinkais ir gruntavimui prieš skystus tapetus, Gruntas suvienodina paviršiaus įgeriamumą ir apsaugo nuo netolygaus džiūvimo, pagerina tinko sukibimą su pagrindu ir sulygina pagrindo ir tinko atspalvius (gruntą galima dažyti). Gruntas naudojamas vidaus ir išorės darbams.

 

Paviršiaus paruošimas: paviršius turi būti sausas, atlaikantis apkrovas, stabilus, lygus ir gerai nuvalytas nuo dulkių, kalkių , dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių medžiagų. Seni atsilupę dažai turi būti pašalinti nuo paviršiaus, silpnas paviršius nuvalomas iki tvirto pagrindo. betono danga turi būti gerai sukietėjusi. Naujai paklotą betono sluoksnį galima gruntuoti ne ankščiau kaip po 14dienų. Naują tinką palikti 2-4 savaites sukietėti.

 

Gruntavimas: Priš naudojimą ir naudojimo metu gerai išmaišyti. Užnešamas vienas grunto sluoksnis . Ant paruošto pagrindo gruntas dengiamas voleliu ar teptuku. Tolygiai gruntu padengtas paviršius paliekamas džiūti. Esant normalioms aplinkos sąlygoms grunto išdžiūsta per 2 valandas. Baigę darbą, nedelsiant išplaukite įrankius vandeniu. Negalima dengti tiesioginiais saulės spinduliais apšviestų vietų, pučiant stipriam vėjui arba kai didelis oro drėgnis. Nedirbti žemėsnėje nei +8 laipsnių temperatūros. Nemaišyti su kitos rūšies gaminiais.

 

Parduodamas 1 l. ir 5l talpomis. 1l - 5kv. 5l - 25kv.

 

Kontaktai

Klaipėda

Dubysos g. 23

8 607 48264

tapetija@inbox.lt

I-V 10-18val.

VI 10-15val.

VII nedarbo diena

Šiauliai

PC ,,TILŽĖ“, Tilžės g.225

8 607 48261

tapetijasiauliai@gmail.com

I-VI 10-20val.

VII 10-18val.

Mažeikiai

PC ,,IKI", Ventos g. 10B

8 607 48263

tapetija.mazeikiai@gmail.com

I-V 10-18val.

VI 10-15val.

VII nedarbo diena