Fototapetai

UAB ,,Tapetija" prekiauja šių firmų fototapetais: Komar, Photomural,  bei fototapetais gaminamais pagal individualų užsakymą.

 

KOMAR

 

Vokiečių kompanija Komar Products GmbH  jau daug metų gamina pigius, bet tikrai gražius ir kokybiškus foto tapetus popieriaus ir flizelino pagrindu. Nuolat plečiamas asortimentas dabar apima apie 150 pavyzdžių Komar firmos foto tapetai popieriaus pagrindu pakankamai kokybiški (nuotraukų kokybė gera, spalvos ryškios, vaizdai įdomūs). Jie atspausdinti ant plono popieriaus, todėl klijuoti būtina labai atsargiai. Klijais ištepus fototapetą negalima ilgai laukti, kad popierius stipriai nepermirktų ir neištežtų. Dėkite į iš anksto atžymėtą vietą ir švelniai priglostykite. Stipriai netrinkite susidariusių pūslių. Lyginant didesnes pūsles adata pradurkite keletą skylučių orui išeiti, o mažesnės pūslės susitrauks popieriui džiūnant. Rekomenduojama atskirų fototapetų dalių siūles 1÷2 mm užleisti ant viršaus, tik tada klijuoti. Būtina pradėti nuo lango pusės, kad siūlė nemestų šešėlio ir neišryškėtų. Išdžiūvusį fototapetą galima padengti vandens pagrindu laku, tada paviršius taps atsparesnis trynimui ir plovimui.

 

Norintys geresnės kokybės, patariama rinktis fototapetus flizelino pagrindu. Šie fototapetai yra brangesni, tačiau geresni, lengviau klijuojami. Spausdinimo kokybė geresnė, paviršius atsparesnis, klijavimo metu fototapetas nesipūslėja, džiūdamas nesitraukia, klijus galima tepti tik sieną ir siūles glausti vieną šalia kitos, o ne užleidinėti vieną ant kito, kaip klijuojant popierinius fototapetus.

 

Renkantis šiuos fototapetus būtina atkreipti dėmesį, kad vienas vaizdas yra, būtent jau nurodytų matmenų, negalima rintis to paties vaizdo iš skirtingų matmenų. Komar firmos fototapetų daugumą turime savo salonuose , tad galima iškarto įsigyti.

 

Matmenys (plotis, aukštis) :
184 x 127 cm.
92 x 220 cm.
194 x 270 cm.
368 x 127 cm.
254 x 184 cm.
184 x 254 cm.
368 x 254 cm.

 

PHOTOMURALS

 

Photomurals - tai lenkiški fototapetai , labai geros kokybės spauda , visi fototapetai flizelino pagrindu , kas leidžia juos patogiau ir greičiau klijuoti , nei popierinius fototapetus. Galima rinktis ir popierinį variantą , kaina mažesnė, tačiau klijuoti bus sudėtingiau, klijuojant reikės užleisti fototapetą vienas ant kito apie 1-2mm, nes džiūnant traukiasi. Šie fototapetai turi didelį vaizdų pasirinkimą, taip pat didelis pliusas , kad galima rinktis vieną vaizdą iš skirtingų pateiktų matmenų. Perkant šiuos fototapetus , klijai įeina į komplektaciją. Nemažą pasirinkimą šių fototapetų turime vietoje , tačiau jei neturimo norimo , užsakymas trunka 30d.d., paliekamas avansas 30proc. sumos.

 

Matmenys (plotis, aukštis):
Flizelino pagrindu fototapetai
XXXL 416 x 254cm.
XXL 312 x 219 cm.
XL 208 x 146 cm.
L 152,5 x 104 cm.
M 104 x 70,5 cm.
popieriniai
368 x 254cm.
254 x 184cm.

 

 

 

FOTOTAPETAI PAGAL INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ :

 

Individualus užsakymas - tai galimybė susikurti tokį interjerą , kokio trokštate. Pas mus Jūs galite užsisakyti fototapetą norimo vaizdo , reikalingų išmatavimų. Fototapetus galime pagaminti net iš jūsų nuotraukos.

 

Šie fototapetai pasižymi:

  • Įvairių tekstūrų PVC danga
  • Spausdinami skaitmeniniu būdu Eco-solvent rašalais, todėl nekenksmingi vidaus naudojimui
  • Gali būti dažomi akriliniais arba dispersiniais dažais.
  • Atitinka B1 ir B2 priešgaisrinius sertifikatus.
  • Lengvai klijuojami su tapetų klijais.
  • Atsparūs braižymui.
  • Plaunami.

 

Norint užsisakyti fototapetą jums reikėtų atvykti į artimiausią ,,Tapetija" saloną, užsakymo metu paliekamas 50 proc. avansas, pagaminame per 10d.d.

 

SIENŲ DEKORACIJOS - LIPDUKAI

 

Sienų dekoracijos - lipdukai skirti papuošti sienas , juos galima klijuoti ir ant baldų. Lipdukai klijuojami ant visų lygių paviršių , jie nepažeidžia paviršiaus , nepalieka klijų žymių. Tai puikus būdas lengvai ir nebrangiai atnaujinti ir pagyvinti interjerą. Mūsų salonuose,,Tapetija" gausus vaikiškų lipdukų pasirinkimas.

Kontaktai

Klaipėda

Dubysos g. 23

8 607 48264

tapetija@inbox.lt

I-V 10-18val.

VI 10-15val.

VII nedarbo diena

Šiauliai

PC ,,TILŽĖ“, Tilžės g.225

8 607 48261

tapetijasiauliai@gmail.com

I-VI 10-20val.

VII 10-18val.

Mažeikiai

PC ,,IKI", Ventos g. 10B

8 607 48263

tapetija.mazeikiai@gmail.com

I-V 10-18val.

VI 10-15val.

VII nedarbo diena